Ip камеры софт

У цій статті ми розглянемо ip камеру софт супутникового стеження за комерційним автотранспортом вантажних і пасажирських перевезень. Вважається, що в середньому дохід власників комерційних авто і автопарків знижений на 20-30% через нецільове використання транспорту відповідальними за нього працівниками («ліві» рейси, відхилення від маршрутів, нефункціональні простої, завищення кілометражу і витрат палива тощо).

Запобігти цьому має супутникова ip камеры софт моніторингу. Вона містить дві основні складові — бортове обладнання (GPS-контролери, або трекери, які монтують на авто) і програмне забезпечення з електронними ip камерами софт.

GPS-контролер має дві частини: головний приймач і антену, через яку здійснюється зв'язок із супутником.

Слід врахувати, що GPS-контролер передає дані в диспетчерську за допомоги вбудованої сім-карти оператора мобільного зв'язку. Тому рекомендується вибирати оператора з найбільшим покриттям. Читайте також ip камеры софт авто фіксуються у внутрішній пам'яті приймача, розмір якої становить 15-70 тис.

повідомлень (залежно від обраної моделі, а також параметрів запитів).

Вони панорвсеый ip камеры записуються систематично під час поворотах авто, за порушенні маршруту, часу ip камер full hd інших встановлених параметрів.

Якщо власник авто або відповідальний за нього працівник (диспетчер) ip адрес камеры наружного наблюдения хоче отримувати дані безперервно і максимально швидко, варто придбати GPS-контролер з акселерометром. До бортового контролера можна також підключити зовнішні датчики та додаткові пристрої.

Якщо ви купуєте супутникову систему стеження лише для того, щоб розуміти, де перебуває ваш транспорт, з якою швидкістю він рухається і чи дотримується встановленого маршруту, то датчики вам не потрібні.

Але якщо вам необхідна інформація про витрати палива, час зупинок, місця заправок і зливів палива, ip камеру dc 1300 рефрижератора тощо, то без підключення спеціальних датчиків не обійтися. Наведемо кілька прикладів доцільності встановлення додаткових датчиків: Якщо власникові маршрутного таксі цікаво дізнатися про кількість пасажирів, що обслуговуються за день (як відомо, продають квитки не всім, а плата за пасажирів без квитків може йти в кишеню водія і/або кондуктора). Таку інформацію можна отримати за допомоги датчика пасажиропотоку. що встановлюють на сходах дверей авто, який і фіксує кожне натискання ніг на сходинку. Як стверджують виробники, датчик дуже точний: не реагує на сторонні предмети (наприклад, ip камеры onlin ip камеры rtsp h 264 цена сумки), а також не дублює фіксацію одного пасажира кілька разів. Під час перевезень на великі відстані заморожених ip камер софт охолоджених продуктів і медикаментів корисними є онлайн-передання «в центр» показань датчиків температури рефрижератора, адже іноді водії забувають контролювати, а то й самі відключають (за тривалих простоях для економії палива) рефрижератори. У разі псування товару звіти датчика можна використовувати як докази в розглядах. Ще один важливий момент будови GPS-контролера, який слід врахувати за його встановленні: краще монтувати контролер так, щоб його живлення не залежало від положення ключа запалювання, а використовувався власний ip megapixel камеры акумулятор, наявний у будь-яких трекерах. Заряду стандартного акумулятора GPS-трекера продажа в спб ip камеры microdigital щонайбільше (в режимі очікування, без відправлення повідомлень) вистачає до 16 діб, щонайменше (за онлайн-моніторингу з інтервалом запитів і відправлень в одну хвилину) — до 20 годин. Щодо монтажу, то його можна здійснити самостійно за стандартною схемою, що триватиме в середньому близько години і вимагає лише звичайних інструментів. Однак краще звернутися до фахівців компанії, тому що від якості встановлення залежить точність показників супутників.

У деяких компаніях ця ip камеры софт включена у вартість самої системи. Другою головною трансляция с ip камеры vlc складовою ip камеры софт GPS-стеження є програмне забезпечення та файли електронних карт місцевості.

Стандартний пакет такого ПЗ, що продається в Києві, містить набір карт міст України, а також, за бажанням, будь-якої з європейських країн ip камер софт Європи. Додаткової платною послугою буде створення індивідуальної електронної rvi ipc11 ip камеры видеонаблюдения rvi місцевості, в якій потрібний моніторинг.

Компанії, що надають послуги супутникового стеження за авто, можуть запропонувати своїм клієнтам дві програмні ip скачать программы ip камеры dcs 910 и видеосерверы моніторингу: web ip ip камеры софт укртелеком ip адрес стеження з встановленням клієнтського ПЗ у вашому офісі передбачає, що диспетчерське ПЗ і карти розташовані в комп'ютері працівника фірми (диспетчера).

Потому диспетчер формує звіт керівництву: візуалізує та аналізує дані. Оновлення ПЗ у більшості фірм додатково не оплачується; Система стеження за допомоги web-інтерфейсу — створення власного кабінету на сайті компанії, що надає послуги моніторингу — не потребує встановлення на комп'ютер взлома пароля ip камеры додаткових програм. Перевагою першого виду ip камеры софт моніторингу є більш висока швидкість отримання даних. Вона істотно знижується за користуванні системою через сайт.

Програмне забезпечення моніторингу транспорту дозволить проаналізувати будь-який минулий період кожного транспортного засобу і цілого автопарку. Один мінус — якщо об'єктів стеження багато, підприємцю доведеться ip камер софт наймати диспетчера, ip ip камер софт 2mpix збільшити навантаження для наявного працівника. До речі, деякі компанії з продажу систем моніторингу безкоштовно навчають диспетчерів GPS-контролю. Перевагою наявності власного диспетчера на підприємстві є можливість максимально швидкого реагування в робочий час на спрацьовування «тривожних» кнопок (за тривалих простоїв авто, початку руху, изображение с ip камеры в нью йорке заїзду в певну зону).