Удаленная видеозапись ip камера

Трекери MT300 здійснюють постійний контроль основних параметрів бортового живлення транспортного засобу, а в разі неможливості відправки цих параметрів на сервер стеження - реєстрацію відхилень параметрів в енергонезалежній памяті. Трекери MT300 забезпечують попередню обробку і аналіз отриманих даних. Це дозволяє більш ніж у 10 разів знизити витрати GPRS-трафіку, і цим збільшити тривалість автономної роботи трекерів без можливості відправки даних на сервер стеження.

Завдяки застосуванню спеціальних режимів економії, струм споживання трекерів під час ip керамической удаленной видеозаписи ip ip камера с управляемым фокусом камера купольная ip камера smartec stc ipm3096a3 транспортних засобів - в кілька разів нижче внутрішнього витоку штатних акумуляторів. Налаштування всіх параметрів і оновлення ПЗ трекерів по GPRS-каналу. Гнучкі і тонкі налаштування великого числа всіляких параметрів, а також оновлення програмного забезпечення трекерів за допомогою GPRS-каналу. Дистанційне керування трекерами за допомогою SMS-повідомлень. Оперативні налаштування основних параметрів, а також дистанційне керування трекером за допомогою спеціальних SMS-повідомлень. Дванадцять удаленных видеозаписей ip камера вибрати трекери MT400 Вбудовані в трекерах MT400 антени Cirocomm розмірами 35 35 мм мають чутливість в 2 рази вищу, ніж антени 25 25 мм і в 4 рази вищу, ніж антени 18 18 мм. Трекери MT400 забезпечують попередню обробку і аналіз отриманих даних. Це дозволяє більш ніж у 10 разів знизити витрати GPRS-трафіку, тим самим збільшити тривалість автономної роботи трекерів без можливості відправки даних на сервер стеження.

Трекери MT400 використовують свій власний протокол шифрування і передачі даних, що дозволяє в 4 рази знизити витрату трафіку і забезпечити надійний захист переданих даних. Захист від несанкціонованого розкриття корпусів трекерів. Трекери MT400 обладнані спеціальними високочутливими оптичними датчиками розкриття кому нужны ip камеры, які працюють в інфрачервоному та видимому світлових діапазонах. Захист від імпульсних перешкод і перенапруг в бортовій мережі. В ланцюгах живлення трекерів MT400 використовуються спеціальні TVS-діоди імпульсною потужністю 5kW.

Ці діоди забезпечують гарантоване блокування будь-яких стрибків напруги живлення амплітудами вище 42V і здатні витримувати імпульсні струми до 300A. Трекери MT400 захищені від подачі на шини живлення змінної напруги У разі, якщо на момент подачі високої напруги, трекер буде знаходитися поза зоною GSM-звязку, інформація про місце і час проведення подібної акції зафіксується в ПЗУ.

Завдяки застосуванню спеціальних режимів економії, струм споживання трекерів під час удаленной видеозаписи ip камера транспортних засобів - в кілька разів нижче ip камера на сайте скрипт внутрішнього витоку штатних акумуляторів. Прогресивна елементна ip антивандальные ip камеры full hd, попередня обробка і стиснення даних дозволяють трекерам MT400 працювати в активному режимі від вбудованого акумулятора більше 72-х ip удаленных видеозаписей ip камера geovision 220. Настройка всіх параметрів і оновлення ПЗ трекерів по GPRS-каналу. Оперативні налаштування основних параметрів, а також дистанційне керування трекером з можливістю ефективного блокування двигуна автомобіля за допомогою SMS-повідомлень. Універсальні входи для підключення різної периферії. Трекери MT400 мають 3 зовнішніх універсальних розєма з 10-бітними АЦП для підключення охоронних шлейфів, датчиків температури, датчиків рівня палива та багатьох інших пристроїв.